Zoeken

Het spijt ons, uw zoekopdracht levert geen enkel resultaat op

 

American Vintage
B to B

 
 




American Vintage BtoB, dat zijn meer dan 1500 verkooppunten wereldwijd. Onze distributiestructuur bestaat uit multimerk winkels, warenhuizen en digitale detailhandelaren/marketplaces. Deze partnerschappen zijn een aanvulling op ons eigen retailnetwerk (meer dan 200 winkels) en onze e-commerce website.

Onze omnichannel aanpak en onze kennis van de verschillende soorten markten zijn de garantie voor een grote ervaring en deskundigheid.

Wij bieden onze partners een aan hun behoeften aangepast aanbod en stellen een voorraad service tot hun beschikking, waarmee zij de beste prestaties kunnen leveren.

Een afspraak maken met een bevoorrechte gesprekspartner:



 
 
 
Frankrijk Overzeese gebiedsdelen en departementen Showroom Outremer Emilie Canton emilie@showroom-outremer.com
Zuid-Oost Frankrijk Varesano Ylana Attali ylana@showroom-varesano.com
Noord-Oost Frankrijk Varesano Clémentine Emanuel clementine@showroom-varesano.com
Noord-West Frankrijk Varesano Marine Weissenbach marine@showroom-varesano.com
Frankrijk Heren Varesano Sébastien Masella sebastien@showroom-varesano.com
Parijs + omstreken Filippini Paris Sabrina Habdajal filippini@paris.fr
Zuid-West Frankrijk Filippini Bordeaux Stéphane Georges bordeaux@filippini.fr
Export Australië Edwards Imports Jill Mccornick jill@edwardsimports.com
België Project Tara Bellay sales2@projectdistribution.com
Denemarken Strom Agency Katrine Chloela kc@stromagency.dk
Spanje Fringomania Melanie Noton comercial@fringomania.com
Griekenland Lora Thomas Sklatiniotis tom@lorashowroom.com
Israël Alma Keren Cohen keren@alma.co.il
Italië Jaynet Letitzia Manoelli letitzia@jaynet.it
Nederland Blosh Leyla Coban leyla@blosh.com
Noorwegen Ask Agency Anita Krstic Soberg anita@ask-agency.com
Portugal Andre Costa Barbara Carneiro barbaracarneiro@andrecosta.pt
Turkije Erer Industri Nino Erer ninoerer@acquaerer.com
USA The Soltice Agency Kiran Pandher kiran@solticeagencyus.com
Verenigd Koninkrijk Inexcess Fashion Chloe Keenan ck@inexcessfashion.com
Zweden Factory of wonder Jennifer Ankarsten jennifer@afactory.se
Andere landen American Vintage   wholesale@am-vintage.com