SALE: T-SHIRTS, LICHTGEWICHT KNITS, JURKEN, SHORTS TOT -50% - ZIE ALGEMENE VERKOOPVOORWAARDEN
JE FAVORIETEN IN DE UITVERKOOP TOT -50%
EEN GRATIS AMV NIEUWS BIJ ELKE BESTELLING

Het spijt ons, uw zoekopdracht levert geen enkel resultaat op

14 kunstenaars, 17 steden, 21 etalages

Bij American Vintage blijven we jong creatief talent in de kijker zetten. Na de uitreiking van een prijs tijdens de Toulon Design Parade, geven we 14 lokale kunstenaars van 2 oktober tot 2 november 2023 (bijna) carte blanche om de etalages van 21 winkels opnieuw te ontwerpen. Er is maar één regel: je moet een vrije interpretatie van de wereld van het kind bieden.
Werken om te ontdekken in Frankrijk, Europa en New York.
Aix-en-Provence Aix-en-Provence
Lila Lefranc @lila.lefranc
Aix-en-Provence
Cannes Cannes
Lila Lefranc @lila.lefranc
Cannes Dames
Amsterdam Amsterdam
Luna Filippini @pupetta_bxl
Amsterdam
Anvers Antwerpen
Luna Filippini @pupetta_bxl
Antwerpen
Berlin Berlin
Marc Majewski @marc.majewski
Berlin Mitte Dames
Biarritz Biarritz
Melody Denturck @melody_denturck
Biarritz
Bruxelles Brussel
Aya Akbib @ayadrawings
Brussel
Charonne Charonne
Manon Cardin manoncardin.com
Charonne
Copenhague Kopenhagen
Donna Wilson @donnawilsonltd
Kopenhagen
Marylebone Marylebone
Donna Wilson @donnawilsonltd
Marylebone
Lille Lille
Mary & Jiem @marylimonade
Lille
Lyon Lyon
Alexandra Dedrouve @alexddvr
Lyon
Madrid Madrid
Perrine Honoré @honoreperrine
Madrid Fernando
Marseille Marseille
Camille Mollier @camille_mollier
Marseille Davso
Milan Milaan
Lisa Koesterke @lisakoesterke_illustration
Milaan
New-York New York
Blair Breitenstein @blairz
New York
Toulouse Toulouse
Julie Debezy @juliedebezy
Toulouse
Tiquetonne Tiquetonne
Manon Cardin manoncardin.com
Tiquetonne
Vieille du Temple Covent Garden
Donna Wilson @donnawilsonltd
Covent Garden
Vieille du Temple Vieille du Temple
Manon Cardin manoncardin.com
Vieille du Temple
Soho Soho
Donna Wilson @donnawilsonltd
Soho
1 - Julie Debezy
@juliedebezy - Toulouse
3 - Lisa Koesterke
@lisakoesterke_illustration - Milaan
4 - Aya Akbib
@ayadrawings_ - Brussel
5 - Camille Mollier
@camille_mollier - Marseille Davso
6 - Alexandra Dedrouve
@alexddvr - Lyon
7 - Lila Lefranc
@lila.lefranc - Cannes Dames en Aix-en-Provence
8 - Blair Breitenstein
@blairz - New York
9 - Melody Denturck
@melody_denturck - Biarritz
10 - Marc Majewski
@marc.majewski - Berlin Mitte Dames
11 - Manon Cardin
manoncardin.com - Parijs (Tiquetonne, Charonne, Vieille-du-Temple)
12 - Mary & Jiem
@marylimonade - Lille
13 - Donna Wilson
@donnawilsonltd - Londen (Covent Garden, Marylebone, Soho) en Kopenhagen Pilestraede
14 - Perrine Honoré
@honoreperrine - Madrid Fernando